Brave Brigade: Hero Summoner

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Sürüm 2.0.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ZQGame Inc
Savaşın içindeki bir dünyada destansı ve aksiyon yüklü bir maceraya eşlik edin.

Brave Brigade: Hero Summoner oyunu Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun.

Kral aklını yitirmişti, prens ortalarda yoktu ve haydutlar özgürce sokaklarda dolaşabiliyorlardı. Ve krallık gün geçtikçe akıl almaz derecede çöküşe geçmişti, yükseliş için bir kahramana ihtiyaçları vardı ve o tekrar krallığa huzuru getirecekti. Sana bu dünyada hoş geldin demek için bekliyorlar. Kahramanını seç ve elit askerlerin bulunduğu bir birliğe liderlik ederek olağanüstü zaferler kazan. Senin ve askerlerinin korkusuz olduğunu herkese göster çünkü askerlerinin senin için dövüşür ve ölürler onlara bu onura layık olduğunu göster.  

Bu kahramanların hikayesini, bu cesaret öyküsünü ve bir krallığı nasıl maceralar atlatarak başardığını anlatmanın vatki gelmedimi daha ne bekliyorsun Brave Brigade: Hero Summoner yeni kahramanını bekliyor!

Kahramanını seç ve takımını kur, saldırı ve savunma stratejilerini belirle kimin kahraman olduğunu kanıtla. Farklı dünyalarda farklı zorluk seviyelerin de mücadele ederek yeteneklerini geliştir. 200 den fazla asker topla ve onlara kendi yeteneklerini kullanma fırsatı ver. Paralı askerlerini geliştir ve onlarında yeteneklerinin artışlarını izle. Dizilişini geliştir tanklar ön saflarda savaşsın, şifacılar ve büyücüler de onları desteklesin. Genel sahnede, arenada, kapışma alanlarında kimin daha iyi olduğunu kanıtla ve sana saygı duymaları gerektiğini bilsinler. Günlük ve haftalık görevlerde ekstra ödülleri topla ordunu güçlendir. Arkadaşlarını davet ederek onların da içinde bulunduğu takımlar kur, birlikte daha güçlü olacaksınız ve herkes sizin adınızı haykıracak daha ne bekliyorsun!

Brave Brigade: Hero Summoner indir